Revolut je relativně nová britská „banka“, která nabízí vedení účtu zdarma, platební kartu zdarma, rychlé platby, výběry z bankomatů po celém světě, extrémně jednoduché nákupy kryptoměn (Bitcoin, Ethereum, Litecoin a další), nákupy akcií (Tesla, Coinbase, Apple a další), nákupy komodit (zlato, stříbro) a hlavně supervýhodné převody mezi měnami, což se hodí jak pro cestovatele, tak pro zájemce o nákup kryptoměn, kteří mohou velmi levně převést české koruny třeba na eura nebo dolary, které si pak lze zdarma sepa platbou poslat třeba na burzu nebo do směnárny.

Jak si vytvořit účet a získat bonus
1) Přejděte na tuto stránku a zadejte své mobilní telefonní číslo a klikněte na SIGN UP a vytvořte si účet Revolut. Při registraci budete muset zadat své údaje, vyfotit občanský průkaz nebo pas a udělat selfie
2) Nahrajte si na Revolut alespoň 300 Kč. Jde to super jednoduše kartou platební kartou jiné banky, peníze se připíšou okamžitě.
3) Objednejte si zdarma domů fyzickou platební kartu.
4) Proveďte 3 platby kartou.
Kvůli platbám ani nemusíte čekat na fyzickou kartu, platby můžete provést i virtuální kartou, kterou si jednoduše přidáte do Google Pay nebo Apple Pay.